بهترین دکتر زاویه سازی صورت در فاز 3 اندیشه

فهرست مطالب

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در فاز 3 اندیشه چه در اوایل ۲۰ سالگی، چه در اواسط ۳۰ و ۴۰ سالگی یا حتی بیشتر باشید، ممکن است یک یا چند مورد از درمان‌های غیرتهاجمی برای جوانسازی و تغییرات اساسی صورت را در نظر گرفته باشید. از طرفی شاید به نتایج زیبایی دوست خود حسادت کرده باشید یا درمان‌های گزارش شده یک چهره مشهور توجه شما را به خود جلب کرده باشد. هر عاملی ممکن است به عنوان محرک علاقه شما برای برآورد هزینه زاویه سازی صورت دائمی و یا مشاهده فیلم زاویه سازی صورت باشد. با این وجود احتمالاً چند سؤال در مورد اینکه “کدام درمان برای شما مناسب است؟” یا اینکه “مهم‌ترین روش‌های زاویه سازی صورت و عوارض آنها چیست؟” در ذهن شما نقش بسته است.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی فک و صورت به طور کلی به دو روش دائمی و موقت انجام می‌شود. زاویه سازی صورت با ژل یا زاویه سازی صورت با دستگاه، نخ و چربی جزو موارد موقت به حساب می‌آیند. اما روش دائمی با کمک جاگذاری ایمپلنت‌هایی ساخته شده از مواد مختلف، عناصر ساختاری صورت، چانه، گونه‌ها یا فک را تغییر می‌دهد. این روش می‌تواند با اضافه کردن پر کننده‌ها، بلندتر کردن استخوان‌های گونه، برجسته‌تر شدن چانه یا قوی‌تر و پهن‌تر کردن خط فک، صورت شما را متعادل‌تر کند. اگر قصد انجام این روش‌های زیبایی صورت را دارید، به دقت در مورد تغییراتی که می‌خواهید بر روی صورت‌تان اعمال شود فکر کنید و به دنبال عکس‌های واضح و خاص باشید تا به پزشک‌تان در درک ظاهری که می‌خواهید، کمک کند.

زاویه سازی فک و صورت با جراحی

اگر بخواهیم نگاهی جزئی‌تر به روش جراحی یا روش‌های دائمی داشته باشیم اجزای صورت هر یک به ترتیب شامل موارد زیر می‌شوند:

جراحی چانه

یک برش در هر دو طرف داخل لب پایین یا لب خارجی، در پوست زیر چانه ایجاد می‌شود. متخصص جراحی دهان و فک و صورت بافت مورد نظر را از روی استخوان چانه شما بلند کرده و فضایی را برای قرار‌گیری ایمپلنت ایجاد می‌کند که معمولاً حدود ۳-۴ سانتی متر عرض دارد. ایمپلنت در جای خود بخیه شده و سپس برش آن دوخته می‌شود. این روش معمولا ۳۰ دقیقه تا یک ساعت به طول می‌انجامد.

جراحی گونه

به‌منظور زاویه سازی صورت گرد و چاق یک برش در داخل لب بالایی شما ایجاد می‌شود. در صورتی که به‌صورت همزمان تحت عمل لیفت صورت یا لیفت پیشانی نیز قرار بگیرید، پزشک معمولاً از اعمال یک برش خارجی برای انجام این روش‌ها استفاده خواهد کرد. ایمپلنت به کار رفته بین بافت گونه و استخوان گونه شما قرار گرفته و در جای خود بخیه می‌شود. انجام این روش معمولا یک ساعت طول می کشد.

جراحی فک

این برش در داخل دهان شما در امتداد خط فک پایین ایجاد شده و ایمپلنت مستقیماً روی استخوان فک، زیر بافت قرار می‌گیرد. این روش معمولا یک تا دو ساعت به طول می‌انجامد. از آنجایی که ایمپلنت‌های صورت معمولاً از طریق دهان وارد می‌شوند، لثه ها و دهان شما باید سالم باشند.

چه انتظاری می‌توانید از ماندگاری زاویه سازی صورت داشته باشید؟

بعد از انجام جراحی چانه و گونه، بخیه‌ها متعاقبا جذب شده یا بعد از یک هفته برداشته می‌شوند و اگر برش دهان داشته باشید، ممکن است برای یک هفته یا بیشتر تحت رژیم غذایی مایعات یا مواد غذایی نرم قرار بگیرید. ناحیه‌ای که تحت عمل جراحی قرار گرفته احتمالا به مدت یک هفته سفت و دردناک خواهد بود.

یکی از معایب زاویه سازی صورت، زمان بهبودی طولانی‌تر برای جراحی فک است. تورم اغلب بیشتر بوده و ممکن است تا چند هفته نتوانید لبخند بزنید یا دهان خود را حرکت دهید. ممکن است در هفته اول رژیم مایعات دریافت کنید.

بعد از انجام تمام جراحی‌های صورت، شما قادر خواهید بود بعد از حدود یک هفته فعالیت خود را از سر بگیرید، اما بایستی به این نکته توجه داشته باشید که کبودی و ورم تا دو یا سه هفته بعد از جراحی کاهش نمی‌یابد.

اما در این میان نمی‌توان عوارض زاویه سازی فک و صورت با جراحی را نادیده گرفت. عوارضی هم چون آسیب عصبی، عدم تقارن، عفونت، پارگی شریان های صورت و شکستگی استخوان.

زاویه سازی صورت، انواع روش‌ها، هزینه و معایب

در حقیقت مرز باریکی بین افزایش زیبایی و افراط کردن در آن وجود دارد. درمان‌های غیر‌تهاجمی یک گزینه قابل اعتماد برای اطمینان از این هستند که ما از این محدوده تجاوز نمی‌کنیم.

برخی از درمان‌های مورد استفاده موقت در این حالت میکرونیدلینگ، لیزر CO2، میکرونیدلینگ با رادیوفرکونسی و دو مورد از محبوب‌ترین درمان‌های غیرجراحی، بوتاکس و اسکالپترا هستند. همه روش‌های اثبات شده برای بهبود پوست و ایجاد ظاهری جوان‌تر و با طراوت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به‌طور مفصل‌تری شما را با آنها آشنا خواهیم کرد:

زاویه سازی صورت با چربی

آن چه که در عکس زاویه سازی صورت کشیده به چشم می‌خورد این است که، با کمک پیوند چربی طبیعی خطوط صورت و حجم صورت افزایش می‌یابد. اگرچه بسیاری از فیلرها دارای مشخصات ایمنی، استقامت و تطبیق‌پذیری هستند، چربی خود بدن شما اغلب برای این منظور ایده‌آل‌ترین گزینه است. این امر به‌ویژه زمانی صادق است که به صورتی با حجم زیاد، علاقه داشته باشید.

این تکنیک در چند سال اخیر برای تقویت و جوانسازی اجزای صورت بسیار محبوب شده است. در این روش از چربی بیمار برای پر کردن خطوط و چین و چروک‌های صورت و افزایش حجم استفاده می‌شود. ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی معمولاً به‌خوبی تحمل شده و نتیجه آن ظاهری طبیعی خواهد بود.

این روش به‌خصوص برای کسانی که دلتنگ ظاهر جوان و کامل صورت خود هستند بسیار مفید بوده و نسبت به بسیاری از روش‌های دیگر جوانسازی صورت، گزینه‌ای با تهاجم کمتر است. افرادی کاندیدای ایده‌آل برای زاویه سازی صورت با تکنیک‌های پیوند چربی هستند که دارای شرایط زیر باشند:

 • دارای خطوط ظریف چین و چروک باشند.
 • نواحی گود رفته یا توخالی صورت داشته باشند.
 • دارای فرورفتگی‌های صورت مانند اسکار آکنه باشند.
 • به دلیل روند پیری حجم صورت خود را از دست داده‌اند.

زاویه سازی صورت با چربی مزایای زیادی به نسبت سایر روش‌ها دارد، از آنجایی که چربی شما یک منبع کاملا طبیعی است، احتمال عوارض جانبی یا واکنش‌های آلرژیک عملا از بین می‌رود. در این روش از هیچ ماده مصنوعی استفاده نمی‌شود. پس از برداشتن چربی، از طریق فرآیند تصفیه شدن برای فرآیند پیوند آماده می‌گردد. در نهایت پس از خالص‌شدن، این چربی به طرز ماهرانه‌ای در نواحی مورد نیاز پیوند می‌شود.

زاویه سازی صورت با فیلر

به‌لطف فیلرها، زایه سازی فک و صورت و حتی لیفت کوچک صورت اکنون برای بسیاری از افراد امکان‌پذیر و مقرون به صرفه شده است. لیفت نوک بینی، تغییر شکل بینی، بلند کردن گونه‌های آویزان، تیز کردن خط فک یا افزایش دادن حجم چانه اکنون با کمترین زمان بدون زمان زیاد نقاهت قابل انجام است. با این حال استفاده از نوع مناسب پرکننده یا ژل بدین منظور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌گردد. در حالی که یک فیلر نرم‌تر برای حجم دادن به گونه‌ها یا لب‌ها مناسب است، زاویه سازی صورت یا لیفت کوچک صورت به ژل پرکننده از نوع سفت اسید هیالورونیک نیاز دارد.

چرا از ژل پرکننده سفت برای کانتورینگ صورت استفاده کنیم؟

چه جوان باشید و چه فردی با سن بالا، ممکن است بخواهید تغییرات جزئی برای زیبایی ظاهری خود داشته باشید، به عنوان مثال تغییر شکل بینی یا ایجاد چانه برجسته‌تر.

هنگام تغییر شکل اجزای صورت، مانند فک یا چانه، یا ایجاد لیفت نوک بینی، فیلر باید در محل تزریق باقی مانده و فرم خود را حفظ کند. همچنین برای حفظ نتیجه درمان باید حرکات ماهیچه‌ای را تحمل کند.

یک ژل پرکننده سفت همچنین برای کسانی که تغییرات خاصی مرتبط با افزایش سن مانند افتادگی گونه دارند، بسیار مناسب است.

بسیاری از زنان احساس می‌کنند که افزایش سن باعث تجربه افتادگی گونه در آنها شده است. این وضعیت ناشی از چندین تغییر آناتومیک در صورت است که با افزایش سن ایجاد می‌شود. این تغییرات شامل تحلیل استخوان و افتادگی کیسه‌های چربی در گونه‌ها است. تغییر دیگر می‌تواند شامل جابجا‌شدن استخوان‌های صورت با گذشت زمان باشد. به عنوان مثال، کاسه چشم می‌تواند تا حدودی شروع به پایین آمدن کند.

بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که افتادگی گونه‌ها را نمی توان تنها با حجم‌دادن به آن‌ها برطرف کرد، زیرا انواع مختلفی از بافت‌ها درگیر این وضعیت هستند. ممکن است برای شکل دادن ساختاری به گونه‌های افتاده به یک پرکننده سفت نیاز باشد بنابراین آن را می‌توان به یک لیفت کوچک صورت تشبیه کرد. بالا بردن گونه‌ها همچنین باعث کاهش چین و چروک و چین‌های میانی صورت می‌‌شود.

ماده  Restylane®یک پرکننده اسید هیالورونیک محکم است و به گونه‌ای طراحی شده که در طول زمان در جای خود باقی بماند. این فیلر بسیار مناسب برای درمان‌های کانتورینگ صورت بوده و به عنوان بهترین ژل برای زاویه سازی صورت شناخته شده است. به‌لطف خواص منحصر به فرد این ژل، می‌تواند در برابر فشار ناشی از حرکات ماهیچه‌های صورت مقاومت کرده و لیفت و برآمدگی بهینه را ارائه دهد. این حالت بدین معنی است که شکلی که دکتر زاویه سازی فک و صورت برای شما ایجاد کرده، ماندگار خواهد بود.

زاویه سازی صورت با نخ

نخ‌های به کار رفته در این روش به مدت بیش از ۲۰ سال است که به طور ایمن در روش‌های جراحی برای بستن زخم‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. عملکرد این نخ‌ها به گونه‌ای است که باعث عقب کشیدن پوست شده، در نتیجه پوست را بالا برده و به آن خاصیت سفتی می‌بخشند. این نخ‌ها علاوه بر ایده‌آل‌ترین روش برای لیفت پوست، از راه‌های دیگری با پیری پوست مبارزه می‌کنند، به صورتی که باعث تحریک کلاژن‌سازی در زیر لایه پوستی می‌شوند. نخ‌های ساخته‌شده از پلی دیوکسانون (PDO) به طور کلی سه اثر را در پوست ایجاد می‌کنند:

 • لیفتینگ فوری پوست از طریق اثرات مکانیکی
 • بازسازی سلولی از طریق تحریک کلاژن سازی و بهبود بافت، خطوط ظریف و حالت کشسانی پوست
 • سفت کردن پوست، با انقباض بافت چربی

حدود ۶ ماه پس از انجام زاویه سازی، نخ‌های PDO از طریق فرآیند تجزیه ساده ناپدید شده و جذب می‌گردند. بنابراین ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ حدود ۳ الی ۶ ماه است.

زاویه سازی صورت مردان

براساس گزارش انجمن جراحان زیبایی پلاستیک، تعداد عمل‌های جراحی زیبایی مردان از سال ۲۰۱۵ تاکنون ۱۱۰ درصد افزایش یافته است، اما تعداد واقعی بدون شک بسیار بیشتر از این عدد خواهد بود.

یکی از روش‌های رایج در میان مردان، جراحی بینی یا رینوپلاستی است. اگرچه این عمل برای زنان نسبتاً ساده است، اما برای مردان این عمل دشوارتر و غیرقابل پیش بینی است چرا که بینی آنها پوست ضخیم‌تر و چرب‌تری دارد. سایر گزینه‌های انجام شده بر روی بینی، مانند کاهش توده روی پل بینی (کاهش قوز)، یا سایش استخوان‌های بینی برای باریک‌تر کردن آن روش‌های ساده‌تری هستند. اما اگر هر دو با استفاده از تکنیک‌های “رینوپلاستی باز” انجام شوند، پیچیده‌تر می‌شوند. متأسفانه، رینوپلاستی مردانه اغلب با اختلالات بدشکلی بدن همراه است که باید قبل از انجام جراحی رد شود.

یکی دیگر از روش‌های شناخته شده زاویه سازی صورت مردان، لیفت صورت است که در میان مردان از محبوبیت کمتری برخوردار است چرا که جای زخم در آنها ماندگار می‌گردد. جایگزین‌های بی‌خطر‌تر شامل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی است که یکی از بهترین نتایج را در تمام جراحی‌های زیبایی مردانه داشته و همچنین یک روش ایمن و یکباره است. در طی بلفاروپلاستی، پوست پلک فوقانی برداشته شده و قبل از بستن محل برش با یک بخیه، چربی بریده شده و حذف می‌گردد. با گذشت زمان، زخم‌ها به‌سختی قابل مشاهده خواهند بود.

بدر میان مردان مسن، بلفاروپلاستی و همچنین برداشتن پوست شل زیر چانه رایج‌ترین عمل است. از آنجایی که در عمل لیفت معمولی صورت و گردن به‌ندرت می‌توان از شر این افتادگی‌ها خلاص شد، سفت کردن و برداشتن پوست اضافی از گردن اغلب بهترین راه حل خواهد بود.

سوالات متداول زاویه سازی صورت

فیلر فک یک فرآیند زیبایی کم تهاجم و شامل تزریق فیلر در نواحی خاصی از صورت است تا ساختار آن با افزودن حجم به صورت بهبود یابد. پرکننده‌‌های مورد استفاده معمولا بر پایه هیالورونیک اسید (Juvederm Voluma یا Volux)، هیدروکسی آپاتیت کلسیم (Radiesse) و پلی-L-لاکتیک اسید (Sculptra) هستند و ساختار و غلظت مواد در هر کدام بسته به استفاده‌ای که قرار است از آنها بشود، متغیر است. این روش به تقویت ویژگی‌های صورت مانند خط فک طبیعی و چانه برای داشتن ظاهری بهتر کمک می‌کند.

فیلر خط فک برای هرکسی که خواهان ظاهری کشیده یا زاویه‌دار (سفت و مشخص) در قسمت پایین صورت خود است، مناسب خواهد بود. فیلر برای افرادی که در طول سال‌ها بخشی از حجم صورت خود را در امتداد خط فک یا چانه از دست داده‌اند ایده‌آل است.

قبل از جلسه تزریق ژل زاویه فک طبیعی، باید از هر چیزی که می‌تواند احتمال کبودی شما را به حداکثر برساند، دوری کنید. به مدت 10 روز قبل از درمان باید از خوردن آسپرین، ایبوپروفن و باقی رقیق‌کننده‌های خون اجتناب کرد. روغن ماهی و ویتامین E نیز می توانند منجر به کبودی بیشتر شوند. همچنین برای جلوگیری از کبودی قبل از مصرف فیلر، باید از الکل اجتناب کنید.

مراحل تزریق پرکننده طبیعی خط فک حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد. اما بهتر است برای احتیاط، برنامه‌ریزی کنید که یک تا یک‌ونیم ساعت وقت آزاد داشته باشید.

فیلر فک نسبت به فیلر در سایر نواحی صورت شما ماندگاری بیشتری دارد، زیرا ناحیه‌ای از صورت است که در تغییر حالات صورت نقش زیادی ندارد. (هرچه یک ناحیه بیشتر حرکت کند، فیلر سریع‌تر جذب می‌شود.) به طور متوسط، پرکننده خط فک حدود یک سال دوام می‌آورد، اما این مدت زمان بسته به آناتومی شما و مقدار فیلر مصرفی می‌تواند کمی کوتاه‌تر یا طولانی‌تر باشد. نتایج فیلر همچنین می‌تواند به محصولی که استفاده می‌شود بستگی داشته باشد، مثلا در مجموعه مهزیار از ژل سوئیسی آلیاکسین استفاده می‌شود که بهترین برند فیلر موجود در ایران است. بنابراین اگر نتایج طولانی‌تر برای شما اولویت است، از قبل با دکتر خود صحبت کنید.

ممکن است داغی و حساسیت کوتاه مدت، کبودی یا تورم خفیف، قرمزی و توده‌های موقتی را در ناحیه تزریق فیلر، زیر پوست خود احساس کنید. در صورت نیاز از کمپرس یخ استفاده کنید و به مدت ۲۴ ساعت از ورزش‌کردن یا نوشیدن الکل خودداری کنید؛ زیرا این کار می‌تواند کبودی را تشدید کند. عوارض جانبی معمولا در عرض ۴۸ ساعت برطرف می‌شود.

فرد در جلسه تزریق زاویه طبیعی فک تمام مدت بیدار است!

 بسیاری از فیلرها خودشان لیدوکائین دارند تا تزریق در این روش راحت‌تر شود. همچنین می‌توان از کمپرس یخ و سایر تکنیک‌های تسکین درد برای کمک به کاهش هر گونه ناراحتی استفاده کرد.

تزریق فیلر فک به عنوان جایگزینی ایمن برای جراحی پلاستیک ارائه شده است. متخصصان حرفه‌ای و با تجربه در زمینه استفاده از فیلرهای پوستی اموزش دیده‌اند و تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از ایمن بودن این روش انجام می‌دهند. علاوه بر این، اگر از محصولات باکیفیت و معتبر استفاده شود، می‌توانید مطمئن باشید که درمان شما با بالاترین کیفیت و ریسکی معادل صفر انجام خواهد شد. در نتیجه انجام چنین فرآیندی توسط یک پزشک ماهر، یک زاویه فک طبیعی با ماندگاری طولانی مدت خواهید داشت؛ ظاهری جوان‌تر با کمترین خطر یا ناراحتی.

اگر هر یک از موارد پایین را در خود می‌بینید، نباید به سراغ تزریق زاویه فک طبیعی بروید:

 • تبخال 
 • بیماری‌های بافت همبند مانند لوپوس یا اسکلرودرمی
 • عفونت
 • دیابت کنترل‌نشده

مانند هر عمل زیبایی، تزریق فیلر هم می‌تواند با برخی عوارض جانبی همراه باشد. اینها ممکن است شامل قرمزی، تورم، کبودی یا حساسیت در اطراف محل تزریق باشند. اکثر این عوارض جانبی باید طی چند روز تا چند هفته پس از درمان برطرف شوند. در موارد نادر، واکنش‌های آلرژیک یا عفونت ممکن است رخ دهد. اگر بعد از تزریق پرکننده زاویه طبیعی فک، علائم بی‌توقف یا نگران‌کننده‌ای را تجربه کردید، ضروری است که فورا با پزشک‌تان برای ارزیابی و مراقبت بیشتر تماس بگیرید. 

قبل از انجام درمان در مورد تمام خطرات احتمالی با پزشک صحبت کنید تا بفهمید از روش خود به طور کامل چه انتظاری دارید.

در نهایت، تزریق ژل به منظور ایجاد زاویه فک طبیعی و ظاهری جوان‌‌تر در چهره، به عنوان یک رویکرد پزشکی و زیبایی بسیار موثر ثابت‌شده است. این روش فناورانه، با بهره‌گیری از ژل‌های پرکننده با کیفیت و با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای تزریق، امکان اصلاح نقاط ضعف زیبایی صورت را فراهم می‌سازد. با توجه به نتایج مثبت و رضایت بالای بیماران، این رویکرد به عنوان یک راه حل قابل اعتماد و کم خطر در دنیای زیبایی پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

4.7/5 - ( 9 رأی )

عضویت در خبرنامه

کلینیک زیبایی ، پوست و مو سانی بیوتی

به دوستان خود معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره کلینیک سانی بیوتی

کلینیک پوست و مو سانی بیوتی مفتخریم با 10 سال سابقه درخشان دیدگاه شما عزیزان در امر زیبایی ، کاشت و درمان ، لیزر موهای زائد ، خدمت گذار شما عزیزان و دوستان همیشگی این مجموعه باشیم 

ارتباط با کلینیک سانی بیوتی
 • تماس با کلینیک : 91302410-021
 • مشاوره آقایان : 91302410-021
 • مشاوره خانم ها : 91302410-021
 • پاسخگویی آنلاین : 91302410-021
ساعت کاری کلینیک سانی بیوتی

شنبه تا چهارشنبه 

از ساعت 12 صبح تا 7 شب 

پنج شنبه ها

از ساعت 10 صبح تا 5 بعداظهر

کلینیک زیبایی پوست و مو در اندیشه

کلینیک زیبایی پوست و مو در اندیشه

در کلینیک زیبایی پوست و مو در شهر اندیشه ، زیباجویان می توانند انتظار طیف وسیعی از خدمات زیبایی و مراقبت از پوست را داشته باشند که توسط پزشک مجرب و بسیار ماهر ارائه می شود. این خدمات برای پاسخگویی به نیازهای زیباجویان و ارائه بهترین نتایج طراحی شده اند.

این کلینیک پوست و مو در اندیشه علاوه بر حضور پزشک مجرب که می تواند انواع بیماری های پوستی و ریزش مو را درمان کند، و همچنین خدمات لیزر را با جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد و درمان بیماری های پوستی ارائه می دهد. خدمات لیزر این کلینیک در اندیشه فاز یک با پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنیک ها برای حداکثر کارایی و اثربخشی انجام می شود.

همچنین زیباجویان می توانند از خدمات زیبایی پوست و مو مانند جوانسازی و پاکسازی پوست با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، خدمات فیشیال، مزوتراپی مو، تزریق بوتاکس و فیلر و بسیاری از روش های درمانی دیگر بهره مند شوند. پرسنل کلینیک در اندیشه برای ارائه تجربه ای آرامش بخش و تجدید قوا به مراجعان بسیار دقت می کنند و به آنها احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

همچنین کلینیک زیبایی در شهرک اندیشه فاز یک به ارائه مشاوره و انجام لیزر موهای زائد بدن و تزریق ژل و بوتاکس ، تزریق فیلر ، با متخصصین مجرب می پردازد. این روش با رعایت کامل ملاحظات پزشکی و ایمنی انجام می شود و بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان تضمین می کند.

کلینیک زیبایی در اندیشه طیف گسترده ای از خدمات پوست، مو و زیبایی را به زیباجویان ارائه می دهد که با برخی از آن ها در وب سایت آشنا می شوید و این کلینیک را به مقصدی ایده آل برای هر کسی که به دنبال ظاهری زیبا و احساسی عالی است تبدیل می کند.

© 2024 All Rights Reserved